اُپتی‌کد، مرجع کدهای الگوریتم فرا ابتکاری مسائل ریاضی

اُپتی‌کد، مرجع کدهای الگوریتم فرا ابتکاری مسائل ریاضی

سعی ما در اُپتی‌کد بر این است که کدهای فرا ابتکاری مسائل سخت و مشهور ریاضی را به صورت کاملاً سفارشی‌سازی و کامنت‌گذاری شده، در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه، در اختیار دانشجویان و علاقه‌مندان قرار دهیم.

محل لوگو

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 21
  • بازدید دیروز : 54
  • بازدید کل : 106652

درباره ما


 

«اُپتی کد» نام برندی است که توسط تیم استارتاپی فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از تیر ماه 1399 فعالیت خود را آغاز نموده است.

یکی از دغدغه‌های دانشجویان و محققین حوزه‌ی بهینه‌سازی در رشته‌های مهندسی، دسترسی داشتن به کدهایی دقیق و بهینه برای مسائل مختلف ریاضی است. سعی ما بر این است که کدهای فرا ابتکاری مسائل سخت و مشهور ریاضی را به صورت کاملاً سفارشی‌سازی شده، در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه، در اختیار دانشجویان و علاقه‌مندان قرار دهیم.

محصولات و کدهایی که توسط تیم اُپتی‌کد طراحی می‌شوند، دارای مزایا و ویژگی‌های منحصربفردی هستند. طراحی دقیق کدهای هر مسئله مبتنی بر یک الگوریتم خاص و یک مسئله بخصوص، ارائه مدل ریاضی مسئله‌ها همراه با یک فایل شامل داده‌ها و پارامترها برای حل مسئله، کامنت‌گذاری خط به خط کدها جهت خوانایی راحتتر توسط کاربران و یادگیری بهتر مفاهیم درون الگوریتم‌ها و ارائه خدمات پشتیبانی برای کاربران در صورت مواجهه با هر گونه پرسش در ارتباط با کد ها و محصولات و یا در طول فرآیند خرید، از مهمترین خدمات ارائه‌شده توسط ما می‌باشد.

محصولات جدیدتر، در وبسایت ما تکمیل و به‌روزرسانی می‌شوند. در صورتی که کدهای مدنظرتان در محصولات وبسایت موجود نیست، کافیست به تیم اُپتی‌کد اطلاع دهید تا در اسرع وقت این محصول آماده و پس از اطلاع‌رسانی ، در اختیار شما و سایر بازدیدکنندگان قرار داده شود.

 

کد الگوریتم‌های فرا ابتکاری مسائل مشهور ریاضی را از ما بخواهید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما